fbpx

Informacje dotyczące COVID-19

Bezpieczeństwo Państwa jest dla nas najwyższą wartością. W związku z sytuacją epidemiczną w Polsce zwiększyliśmy ilość stosowanych procedur niezbędnych do zachowania wszystkich wymogów sanitarno-higienicznych.

  1. Cały nasz personel został przeszkolony w zakresie BHP oraz nadzwyczajnych wymogów sanitarnych w związku z pandemią Covid-19 i zaopatrzony w płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni. Stosujemy tylko certyfikowane produkty o wysokim stężeniu bakterio- i wirusobójczym.
  2. W każdym domku nasi Goście znajdą dozownik z certyfikowanym płynem do dezynfekcji.
  3. Każdy domek jest ozonowany za pomocą generatora ozonu i lamp UV podczas przygotowania go do ponownego wynajmu.
  4. W trakcie każdego sprzątania domku nasi pracownicy przeprowadzają dezynfekcję wszystkich powierzchni dotykowych (w tym oparcia krzeseł, włączniki, klamki, blaty, fronty szafek), sprzętu (np. piloty) i łazienki.
  5. Pościel oraz ręczniki prane są w profesjonalnej pralni chemicznej. Pranie i jak i logistyka z tym związana jest utrzymana w najwyższym reżimie sanitarnym.
  6. Nasz personel został wyposażony w niezbędne środki ochrony osobistej i zachowuje szczególny rygor sanitarny w trakcie pracy i kontaktu z naszymi Gośćmi.
  7. Na bieżąco śledzimy wytyczne stacji sanitarno-epidemiologicznej oraz WHO i dostosowujemy je do panującej sytuacji.
  8. Poprosiliśmy także naszych pracowników, aby w miarę możliwości unikali dojazdów do pracy środkami komunikacji publicznej.
  9. Istnieje możliwość skorzystania z bezdotykowego termometru dostępnego dla naszych Gości na żądanie.
  10. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów nasi Goście mają obowiązek niezwłocznie poinformować o zaistniałym fakcie nasz personel.